L E A M I C H E L E = P O L S K A

 

strona&autorzy

– Strona powstała od fanów dla fanów. Nie mamy żadnego kontaktu z Leą Michele, jej rodziną bądź managementem. Wszystkie materiały zamieszczane na stronie pochodzą z wiarygodnych źródeł i należą do ich prawowitych właścicieli (zdjęcia). Nie przywłaszczamy siebie dóbr wizualnych i nie umieszczamy na nich otagowania z logiem lub nazwą strony. Wszystkie opublikowane strony mają charakter promocyjny ! Nie posiadamy statusu oficjalnej strony i aktualnie nie współpracujemy z żadną instytucją zewnętrzną, co może ulec zmianie w każdej chwili .  Zastrzegamy sobie kopiowanie treści, wyglądu wizualnego strony, jej elementów oraz kodu źródłowego.

– Za domenę oraz najlepszy hosting w sieci dziękujemy administratorom strony Fan-strefa.pl, bez nich strona nie mogłaby funkcjonować! Dziękujemy również za kontakt i wszelaką pomoc!

– Kilka słów o załodze: aktualnie stroną zajmuje się tylko administrator całego fanpage, miłośniczka muzyki, grafiki komputerowej / tworzenia stron, student prawa i wielka fanka Michele!

– Kontakt: aktualnie skontaktować się z administratorem można poprzez dwa sposoby 1) czat strony znajdujący się w sidebar’ze po prawej stronie oraz 2) oficjalny email strony, czyli admin@leamichele.com.pl

OGROMNE podziękowania dla naszej codziennej inspiracji, autorki, piosenkarki = Lei Michele Sarfati

 

Nasze poprzednie wersje strony:

w1

w3

w2