L E A M I C H E L E = P O L S K A

 

wszystkiego najlepszego!

Z okazji 31 urodzin nasza pracowita mróweczko życzymy Ci jeszcze większych sukcesów, dużo uśmiechu, mega radości i szczęścia oraz odnalezienia prawdziwej drugiej miłości, a przede wszystkim zdrowia!

Żebyś dostała jak najwięcej korzystnych kontraktów, aby pula Twoich fanów wzrosła do liczby o jakiej marzysz oraz żebyś spełniała swoje najskrytsze marzenia, jednocześnie uszczęśliwiając nas – Twoich fanów.


SoulCycle x Target Launch Event

Lea wzięła udział w projekcie SoulCycle x Target Launch Event jednocześnie z inna celebrytką – Hilary Duff . Zobaczcie jak obie gwiazdy bawiły się podczas spotkania.

   

Inne zdjęcia prywatne :

   


PEOPLE’S CHOICE AWARDS 2016

PEOPLE’S CHOICE AWARDS 2016, w którym Lea wzieła udział, zobaczcie kreacje naszej ulubienicy oraz jak bawiła się podczas wydarzenia. Dodaje również najnowsze zdjęcia prywatne.

Lea_28129_28129.jpg Lea_281929~0.jpg Lea_28529_28129.jpg Lea_28829~3.jpg

tumblr_o0kakiMLEb1ql1znmo1_500.jpg tumblr_o0nkdaDvMF1ql1znmo1_500.jpg tumblr_o0lyydlyCa1ql1znmo1_400.jpg tumblr_o0k9hro3dB1ql1znmo1_500.jpg


Candidsy i nowe zdjęcia z ACTUALLYSHECAN

Nowe candidsy Lei i Matthew na lunchu 22/12/2015 oraz z oryginalne zdjęcia z sesji do promocji projektu #ACTUALLYSHECAN.

   

tumblr_nzq308zDv61ql1znmo1_1280.jpg tumblr_nzq308zDv61ql1znmo3_r1_1280.jpg tumblr_nzq308zDv61ql1znmo2_r1_1280.jpg tumblr_nzq308zDv61ql1znmo1_1280.jpg


Zyczenia urodzinowe dla naszej gwiazdy

Z okazji urodzin naszej faworytki składany jej najszczersze życzenia, aby na swojej drodze napotkała same dobre rzeczy, aby jej kariera rozwineła się jeszcze bardziej i przybyło wiecej fanów. Aby zawsze miała przy sobie kochającą rodzinę i Matthew’a, który ma nad nią czuwać. 🙂 Aby dostała rolę w mega popularnyn serialu i była rozpoznawianą buzią w każdyn zakątu świata. Rozwijaj się i liśnij jeszcze jaśniej nasza „little glee princess” <3


5 porad od Michele na zwiększenie swojego poczucia pewności.

5 porad od Michele na zwiększenie swojego poczucia pewności.

Każdy boryka się z brakiem poczucia bezpieczeństwa, ale to ważne aby pozostać pozytywnym.

„Myślę, że to kompletnie normalne i naturalne dla każdego, kto ma uczucia. Uważam, że najlepszą rzeczą, którą możemy zrobić kiedy się to dzieje, jest przemyślenie jak długo może to trwać i jak możemy przezwyciężyć to. Ja nie pozwalam się tym uczuciom przepełnić, nie pozwalam im mnie kontrolować. Biorę głęboki oddech, uśmiecham się i celebruję to jak spędzam czas, zanim się obejrze – to mija. ”

W porządku jeśli masz zły dzień, jutro jest nowy dzień.

„Kiedykolwiek jestem smutna, zła lub zdenerwowana moja mam powiedziałaby – ‚ Zrób to! Bądź jaka trzeba. Po prostu nazwij to dniem, irytującym dniem i dbaj o siebie, jutro poczujesz się lepiej.’ ”

Szczęście i zaufanie to najlepsze narzędzia piękna jakie kiedykolwiek potrzebowałeś.

„Kiedy się czuję dobrze zewnętrznie, ważniejsze jest jak czujesz się wewnątrz, to jest jak pokój i szczęście, to przechodzi na Ciebie. Jeśli naprawdę jesteś w dobrym miejscu ze sobą wewnątrz, jest po prostu szczęście. Uważam, że jeśli jestem szczęśliwa wewnątrz ,czuję się dobrze zewnętrznie.”

Musisz siebie pokochać.

„Dbam o siebie, ponieważ się kocham. Mam naprawdę dobrą relacje ze sobą, posiadam bardzo jasny, zrozumiały głos wewnątrz siebie, który wie czego potrzebuję, kiedy tego potrzebuję, czy jak się czuję… Rodzaj stopu, mieć możliwość usłyszenia głosu z wnętrza siebie, który naprawdę może powiedzieć Ci, co jest najlepsze dla ciebie jest trudne. Nikt nie zna Cię lepiej niż Ty sam.”

Kluczem do sukcesu jest…robienie tego co sprawia ci radość.

„Kolejna rzecz, która mama zawsze mi mówiła – ‚Żyj swoim życiem i będziesz szczęśliwa, to najlepsza droga do sukcesu’ „.


Mamy nowy wygląd galerii! Wyszło całkiem przypadkiem, ale jednak cały dzień spędzony przy zbiorze zdjęć. Mam nadzieję, że zmiana wam się podoba (: dziękujemy za lajkowanie naszego fanpage!

not