L E A M I C H E L E = P O L S K A

 

Lea ponownie oddaje swoje rzeczy na aukcje!

Od wczoraj rozpoczęła się aukcja charytatywna celebrytów dla sklepu E DROP-OFF, trwa ona do 13 września. Michele oddała na cele charytatywne różową sukienkę od Michael Korss’a, prosto ze słonecznych Włoch, sukienkę, którą miala podczas scen w teledysku „On My Way”, białą sukienkę z teledysku „Cannonball”, czarną sukienkę od Daryl K, sukienkę z kolekcji Jil Stuart i niebieską sukienkę z wyciętymi plecami. Wszystkie aukcje zostały umieszczone na ebayu i oczekują na oferty kupna. Tutaj możecie zobaczyć wszystkie wystawione rzeczy, jak widać Lea wystawiła najwięcej swojej garderoby (: Poniżej znajdują się najnowsze zdjęcia prywatne.

tumblr_nu69pfiKqP1ql1znmo1_500.jpg tumblr_nu6gxgMJnR1ql1znmo1_500.jpg tumblr_nu45pzcxd01ql1znmo1_500.jpg 11821123_1482376565395620_373898770_n.jpg

Krótki wywiad odnoszący się do wystawy rzeczy na aukcje.

Stylowa gwiazda współpracuje z aukcją eDrop-Off oddając jej kilka swoich ulubionych sukienek, które nosiła na czerwonym dywanie (i w swoich teledyskach!) , razem z Oprah, Alex Chung i innymi gwiazdami, dzięki jej wyborom z korzyścią dla aukcji , Step Up Women’s Network.

„Step Up jest wspaniałym programem wspierającym młode dziewczyny z pozytywnymi przesłankami, utrzymując je w pozytywnym kierunku do rozbłysłej przyszłości,” powiedziała dla magazynu PEOPLE.

Michele powiedziała, że darowizna kilku z jej cenionych sztuk jest wspaniałym sposobem na uporządkowanie szafy i, oczywiście,działaniem dla dobra innych.

„Myślę, że to dobrze, aby pozbyć się bałaganu i mieć czysto, zorganizowaną przestrzeń”, „I jeśli czegoś nie noszę , oddaje to na aukcje.”

Ale jest kilka rzeczy, których oddać nie może: stare swetry od matki.
„Mama daje mi nowy [sweter] co roku [na urodziny], nie mogłabym się ich pozbyć.”

Inne rzeczy, które zatrzymała dla siebie? Pochodzą z szafy jej poprzednich ról, w tym szafa Rachel Berry.

„Mam kilka rzeczy, które wzięłam z szafy Rachel na koniec Glee”. „Niektóre swetry i kurtki, sukienki, obecnie nosze je cały czas.”

Ale to nie oznacza, że Lea jest gotowa „ukraść” kilka rzeczy z szafy Hester (Scream Queens).

„Jeszcze nie ! Szafa Hester jest troszeczkę inna, ale jest kilka fantastycznych płaszczy i butów, które mam na oku!”


Lea została wspomniana i wyróżniona w artykule prnewswire.com pod tytułem „Allergan Launches Bold Campaign For Millennial Women” .

Allergan uruchomił dziś #ActuallySheCanSM, innowacyjną kampanię, która inspiruje młode kobiety do osiągania swoich zawodowych, osobistych, zdrowotnych i społecznych celów.

#ActuallySheCan angażuje celebrytki, wpływowych Youtuberów, wydawców, w tym magazyny Cosmopolitan i Her Campus, i kobiety aktywne do wspierania platformy, która kształci, celebruje i motywuje młode kobiety w wyjątkowy i autentyczy sposób, aby osiągały swój potencjał w pełni. Używając hashtag’u i wyrażając swoje ambicje i prawdy, łącznie kobiety będą utrwalać większą konwersacje w kręgu „kobiecych osiągnięć i dobrego samopoczucia”.

„Jako lider dziedziny opieki zdrowotnej kobiet, wierzymy w oferowanie różnych opcji dbania o zdrowie i zapewnienie istotnych informacji o nim, tak aby mogły podejmować świadome decyzję dotyczące ich zdrowia. #ActuallySheCan ukazuje nasze zaangażowanie w dostarczanie tych informacji w oryginalny i właściwy sposób.” powiedział Bill Maeury. „Jesteśmy zaszczyceni, że sieć utalentowanych kobiet, włączając w to Leę Michele, Lo Bosworth, i iJustine, dołączyły do naszego inspirującego ruchu”.

Cytat Lei:

„Przypisuję mój osobisty i zawodowy sukces nie tylko swojej samodzielności i determinacji, ale też inspiracji, edukacji i wsparciu, które otrzymałam od innych, którzy pomogli mi pozostać prawdziwą sobą i wiernej moim celom”, mówi Lea Michele. „Dzielę się swoją historią poprzez #ActuallySheCan, więc mogę pomóc zmotywować i zachęcić kobiety do dzielenia się ich indywidualnymi podróżami( podróż jako życie) i celami, więc możemy sobie nawzajem pomagać.”

 


Swieta z Lea Michele

Lea wykonała kolejny charytatywny gest na rzecz szpitala dziecięcego (Children’s Hospital Los Angeles). 

Mianowicie na serwisie ebay.com możesz wylicytować dwa ornamenty w kształcie motyla, do których dołączona jest metalowa blaszka z autografem Michele.  Dochód z obu licytacji będzie przeznaczony na CHLA.  Informacje zawarte na podstronie aukcji zapewniają nas, że przedmiot posiada certyfikaty o niezawieraniu szkodliwych substancji chemicznych oraz to ,że akcja jest prowadzona przez fundacje Helping Hands Fund i wszystkie środki otrzymane ze sprzedaży zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na najwyższą opiekę dzieciaków bez względu na ubezpieczenie i wypłacalność.

Jak już wcześniej wspomniałam na licytacje zostały wystawione tylko dwa ornamenty, jest to edycja limitowana link do pierwszego znajduje się tutaj, a do drugiego tutaj. Aktualne ceny wynoszą $265.00 oraz $222.50, koniec licytacji przypada na 12 grudnia!

main_018.jpg 4.png 3.png 2.png


Lea Michele wyprzedaż szafy!

Lea kilka dni temu urządziła wyprzedaż swojej szafy! Mianowicie nasza inspiracja daje nam kolejny przykład do naśladowania. Obiektami na sprzedaż są jedne z ulubionych ubrań/ zestawów Michele.

Już wiemy, że w znajduje się w nich:
1) bardzo kobiecy,prosty , biały kombinezon od Calvin’a Klein’a. (zdjęcia) sprzedany za 895.00 dolarów;
2) drugiem przedmiotem jest piękna, zwiewna, długa do kostek sukienka na gorące, letnie dni ;
3) trzecia jest czerwona sukienka bez ramiączek, w której nie możemy niestety zobaczyć Michele, została sprzedana za 295.00 dolarów ! ;
4) czwarta to czarno-biała króciutka sukienka od MYNE, w niej również Lea nie pokazywała się publicznie, sprzedana za 110.00 dolarów ;
5) piąta to czarna, wieczorowa sukienka od Herve Leger “Miriam Pointelle”, wciąż wystawiona na aukcje- aktualna cena to $695.00 ;
6) kolejna sukienka to czerwona piękność, którą Lea miała na sobie i pochodząca z kolekcji Peter Som, sukienka zawiera jeden malutki defekt i można ją kupić za 495.00 dolarów ;
7) kolejno mamy bardzo zmysłową, krótką, białą, obcisłą sukienkę z wyciętym dekoltem, została sprzedana za $185.00 ;
8) następna to wieczorowa, długa suknia z wyciętymi plecami i satynowymi elementami od BCBGMAXAZRIA – sprzedana za $395.00 ;
9) dziewiątą rzeczą jest wieczorowa, czarna sukienka bez ramiączek, złota klamra na karku podtrzymujaca sukienkę, na plecach rozciąga się kontynuacja złotego pasa ukształtowana w odwróconą literę „Y” – sprzedana za $295.00 ;
10) ostatnią pozycją aukcji jest biała, skórzana torebka od Marni Satchel – sprzedana za $395.00;

A wszystkie te rzeczy zostały wystawione w celu uzbierania pieniędzy na National Breast Cancer Foundation, łącznie ze sprzedanych dotacji uzyskała 2965.00 dolarów na szczytny cel ! Całą szafę i oryginalne zdjęcia ubrań znajdziecie pod tym linkiem.

1 2 3 4