L E A M I C H E L E = P O L S K A

 

Zyczenia urodzinowe dla naszej gwiazdy

Z okazji urodzin naszej faworytki składany jej najszczersze życzenia, aby na swojej drodze napotkała same dobre rzeczy, aby jej kariera rozwineła się jeszcze bardziej i przybyło wiecej fanów. Aby zawsze miała przy sobie kochającą rodzinę i Matthew’a, który ma nad nią czuwać. 🙂 Aby dostała rolę w mega popularnyn serialu i była rozpoznawianą buzią w każdyn zakątu świata. Rozwijaj się i liśnij jeszcze jaśniej nasza „little glee princess” <3


Mamy nowy wygląd galerii! Wyszło całkiem przypadkiem, ale jednak cały dzień spędzony przy zbiorze zdjęć. Mam nadzieję, że zmiana wam się podoba (: dziękujemy za lajkowanie naszego fanpage!

not


Witajcie kochani! Nasza strona Lea Michele Polska została nominowana do tegorocznych awardsów ‪#‎FSA2015‬. A dokładniej kategoria nominacji dotyczy naszej galerii! Pragnę przypomnieć statystyki zbioru fotografii, iż na stan dzisiejszy znajduje się w niej 245,926 plików – oglądanych 94,558 razy (wszystkie zdjęcia były dodawane przez około pół roku, przez jedną osobę!). W dwunastu kategoriach głównych od zdjęć prywatnych po sekcje serialu Scream Queens znajdziecie (mam nadzieje) wszystkie zdjęcia panny Michele jakie kiedykolwiek ukazały się internetowi. Jesteśmy dumni zarówno z naszej galerii i nominacji! Mam nadzieję, że pomożecie nam i oddacie głos na Lea Michele Polska!
Głosować możecie pod tym linkiem.
Bezpośredni link do postu z oficjalną nominacją tutaj!

s


Mała aktualizacja strony, od dziś możesz być na bieżąco z newsami na naszej stronie obserwując nas na twitter’ze oraz like’ując nas na facebooku! Liczymy na was, poniżej udostępniam linki!
Mam nadzieje, że ta mała aktualizacja social media pomoże w rozpowszechnieniu strony (:

twitter.com/michelepolska

facebook.com/LeaMichelePolska

Zapraszam również do sklepu fanowskiego pod adresem leamichelepolska.cupsell.pl, gdzie wkrótce pojawią się produkty (:


swieta

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć życzenia naszym stałym czytelnikom oraz wszystkim tym, którzy odkryją naszą stronę pogodnych, radosnych świąt aby te dni były dla was ostoją, porą na przemyślenia oraz chwilą na wyciszenie. Obyście spędzili ten czas w miłej atmosferze i wśród najbliższego grona. Jednocześnie życzymy spełnienia marzeń i wypełnienia obietnic noworocznych rzetelnie, aby ten nowy 2015 rok był jeszcze lepszy!

By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!

 

Dużo zdrowia, pomyślności, nieustającego uśmiechu na ustach życzymy naszej idolce, która jest dla nas codzienną dawką inspiracji i motywacji. Z niecierpliwością czekamy na projekty, które przygotowałaś dla nas, fanów w nadchodzącym roku.


Pierwszy wpis – powitalny

Witam wszystkich fanów na otwarciu strony, tak wreszcie doczekaliśmy się aktualizacji całego serwisu. Mamy nowy wygląd, całkiem funkcjonalny i przejrzysty, mam nadzieję że wam się spodoba. Po długim czasie doczekaliśmy się przejęcia domeny leamichele.com.pl , wcześniej funkcjonowaliśmy jako msleamichele.org oraz nasza galeria od początku funkcjonowała na platformie fan-strefy – leamichele.fanstrefa.pl. Stronę całkowicie prowadzę sama i jeśli chciałby ktoś w jakikolwiek sposób pomóc lub uczestniczyć w „życiu” strony zapraszam do kontaktu na nasz oficjalny email admin@leamichele.com.pl . Odpiszemy na każdą propozycję! Serdecznie zapraszamy do wymiany elite i oraz do naszej galerii ! Uwaga, nasze archiwum zdjęć posiada ponad 200,000 tys. plików i moim zdaniem jest warta waszej uwagi. Mam nadzieję, że strona będzie odwiedzania w miarę często, odzywajcie się na czacie strony i życzę miłego czytania !