L E A M I C H E L E = P O L S K A

 

wszystkiego najlepszego!

Z okazji 31 urodzin nasza pracowita mróweczko życzymy Ci jeszcze większych sukcesów, dużo uśmiechu, mega radości i szczęścia oraz odnalezienia prawdziwej drugiej miłości, a przede wszystkim zdrowia!

Żebyś dostała jak najwięcej korzystnych kontraktów, aby pula Twoich fanów wzrosła do liczby o jakiej marzysz oraz żebyś spełniała swoje najskrytsze marzenia, jednocześnie uszczęśliwiając nas – Twoich fanów.


swieta

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć życzenia naszym stałym czytelnikom oraz wszystkim tym, którzy odkryją naszą stronę pogodnych, radosnych świąt aby te dni były dla was ostoją, porą na przemyślenia oraz chwilą na wyciszenie. Obyście spędzili ten czas w miłej atmosferze i wśród najbliższego grona. Jednocześnie życzymy spełnienia marzeń i wypełnienia obietnic noworocznych rzetelnie, aby ten nowy 2015 rok był jeszcze lepszy!

By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!

 

Dużo zdrowia, pomyślności, nieustającego uśmiechu na ustach życzymy naszej idolce, która jest dla nas codzienną dawką inspiracji i motywacji. Z niecierpliwością czekamy na projekty, które przygotowałaś dla nas, fanów w nadchodzącym roku.


Pierwszy wpis – powitalny

Witam wszystkich fanów na otwarciu strony, tak wreszcie doczekaliśmy się aktualizacji całego serwisu. Mamy nowy wygląd, całkiem funkcjonalny i przejrzysty, mam nadzieję że wam się spodoba. Po długim czasie doczekaliśmy się przejęcia domeny leamichele.com.pl , wcześniej funkcjonowaliśmy jako msleamichele.org oraz nasza galeria od początku funkcjonowała na platformie fan-strefy – leamichele.fanstrefa.pl. Stronę całkowicie prowadzę sama i jeśli chciałby ktoś w jakikolwiek sposób pomóc lub uczestniczyć w „życiu” strony zapraszam do kontaktu na nasz oficjalny email admin@leamichele.com.pl . Odpiszemy na każdą propozycję! Serdecznie zapraszamy do wymiany elite i oraz do naszej galerii ! Uwaga, nasze archiwum zdjęć posiada ponad 200,000 tys. plików i moim zdaniem jest warta waszej uwagi. Mam nadzieję, że strona będzie odwiedzania w miarę często, odzywajcie się na czacie strony i życzę miłego czytania !